Центр автоматизації та супроводу компанії "ТЕАМ" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін. ->
Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу (САБ)

Це комплекс регулярних послуг та сервісів направлених на підтримку вашої програми, які забезпечать безперебійну діяльність та вчасний, кваліфікований інформаційно-технологічний супровід. Замовивши комплексний супровід від нашої компанії бухгалтер може бути впевнений, в правильному та своєчасному поданні звітів, а також в отриманні компетентної консультації по роботі з програмою та веденню обліку від наших сертифікованих спеціалістів.

Комплексний інформаційно-технологічний супровід
Система програм "1С:Підприємство 8" призначена для вирішення широкого спектра завдань автоматизації обліку та управління, що стоять перед сучасними підприємствами які динамічно розвиваються. Рішення, які ми пропонуємо на базі 1С:Підприємство 8, допоможуть успішно розвивати Ваш бізнес!
1С:Підприємство 8

 • Прайс лист
 • Навчання 1С:Підприємство 8Навчання роботі з програмами в навчальному центрі
 • НастройкаАдаптація програмних продуктів 1С:Підприємство 8

Відзнака! Кращий регіональний партнер 2017 18.04.2018 Відзнака! Кращий регіональний партнер 2017
Ура! До нас приїхав сертифікат. Вже більше 10 років поспіль центр автоматизації та супроводу компанії ТЕАМ отримує відзнаку "Кращий регіональний партнер" у Вінницькій області. Дякуємо партнеру CONTO за високу оцінку нашої роботи, яку ми на далі будемо підтримувати.

Важливо! Захистіть свою інформацію! 04.04.2018 Важливо! Захистіть свою інформацію!
Шановні колеги та клієнти. Важливо!

Останнім часом до нас все частіше звертаються з проханням відновити інформаційні бази чи інші дані після виходу комп’ютера з ладу, найчастіші ситуації - «полетів» жорсткий диск, похазяйнував вірус. Але хочемо вас застерегти, що в більшості випадків це зробити майже неможливо. Якщо, наприклад, по комп’ютеру «пройшовся» вірус шифрувальник (Scarab, Bad Rabbit, Petya і т.д.) такі дані можливо відновити тільки в двох випадках.

Нова редакція 2.0 Бухгалтерія для України 30.03.2018 Нова редакція 2.0 Бухгалтерія для України
Шановні клієнти! 
Підтримка редакції 1.2 планується до закінчення здачі квартальної звітності (орієнтовно до кінця квітня 2018 року).
Нова редакція 2.0 конфігурації програмної продукції "Бухгалтерія 8 для України" успішно протестована і повністю готова до експлуатації. Ми рекомендуємо всім користувачам редакції 1.2 програмної продукції "Бухгалтерія 8 для України" в зв'язку з припиненням її підтримки після першого кварталу 2018 року (орієнтовно до 30.04.2018 року) перейти на редакцію 2.0.


Страницы: Пред. 1 ... 3 4 5 6 7 ... 11 След.

Нам довіряють

Компанія «ТЕАМ» займається автоматизацією бізнес-процесів підприємств під ключ, починаючи з 1997 року, більше 20 років. За цей час був накопичений великий досвід впровадження, розроблені технології роботи та реалізована система навчання спеціалістів, що дозволяє надавати послуги за стандартами якості. 

 • Підбір конфігурацій і комплексне впровадження програмних продуктів лінійки "1С:Підприємство 8" на підприємствах різних галузей.
 • Комплексний супровід і консультування користувачів програм "1С:Підприємство 8" і впровадження сервісів.
 • Підбір, продаж і підключення торгового устаткування.
 • Індивідуальні розробки під особливості діяльності підприємства.
 • Навчання користувачів роботі з функціоналом програм і сервісів "1С:Підприємство 8".
 • Надання інформації з ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку.
 • Підтримка прикладних рішень лінійки "1С:Підприємство 8" в актуальному і працездатному стані.
 • Здача сертифікації 1С:Професіонал в АЦС ТЕАМ.

Звертайтеся, будемо раді вас бачити в числі наших клієнтів!
Контактні дані:

Телефони

                        Телефон, офіс  +380 (432) 50-40-65 
                        lifecell, life  +380 (63) 683-23-85 
                        Kyivstar, Київстар  +380 (97) 457-18-95 
                        vodafone  +380 (50) 057-15-93