Новости

З Днем Незалежності України!
23 серпня 2018
З Днем Незалежності України! 

Ми щиро бажаємо, щоб у вас завжди був привід пишатися нашою країною. Мирного вам неба над головою, гармонії в родині і фінансової стабільності.
Випуск релізу конфігурації UA-Бюджет, версія 1.1.8.1
22 серпня 2018
Випуск релізу конфігурації UA-Бюджет, версія 1.1.8.1

Нове у версії:
 - Розрахунок зарплати  
 - Звітність
 - Виправлені виявлені зауваження.
ФРЕДО ЗВІТ. Вийшло оновлення 333
9 серпня 2018
ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ. Звітність. Реєстр первинних документів. Налаштовано відображення значень полів таблиці модуля ДатаПН/номерПН/причина та Особа, яка склала документ для документів Додаток 2 (J1201209, F1201209), що були перенесені у архів за допомогою функції Адміністрування - Архівування документів. Довідники Адресна книга - Контрагенти Реалізовано збереження сортування записів по коду ЄДРПОУ підприємства у наступному сеансі роботи з розділом.
ФРЕДО ЗВІТ. Вийшло оновлення 332
3 серпня 2018
ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 01.00.332 УВАГА! У зв’язку з оптимізацією роботи бази даних Firebird встановлення оновлення може тривати довше ніж звичайно. Не переривайте процес примусово, дочекайтеся успішного завершення оновлення! Перед початком встановлення, будь ласка, переконайтеся у наявності актуальних резервних копій та бекапів програми.
З Днем Бухгалтера!
16 липня 2018
Колектив компанії ТЕАМ вітає вас з професійним святом! З Днем Бухгалтера! 

Бухгалтер - це покликання, яке вимагає особливого таланту. Від вашої важливої, копіткої і уважної роботи залежить безперебійна діяльність компанії.   
Ми від щирого серця бажаємо високої матеріальної оцінки Вашої нелегкої праці. Нехай Ваша справа завжди буде великим мистецтвом, любов до якого не проходить! Бажаємо, щоб у вашому житті були тільки світлі будні, а обличчя частіше сяяли посмішками.
Процвітання, успіхів та мирного неба над головою. Колектив компанії ТЕАМ 
Вірус VPNFilter заразив півмільйона мережевих апаратів
24 травня 2018
Cisco Systems в середу попередила, що хакери заразили високотехнологічним шкідливим ПЗ як мінімум 500.000 маршрутизаторів і пристроїв зберігання даних в десятках країн, можливо, готуючись до нової масштабної кібератаки на Україну.
Шкідливе програмне забезпечення, яке отримало умовну назву VPNFilter, вражає мережну апаратуру, зокрема роутери і накопичувачі. За допомогою утиліти зловмисники можуть не тільки викрадати дані про сайти, але і виводити з ладу цифрові пристрої.
Увага! Програма "Бухгалтерія для України" 1.2 буде оновлюватися на платній основі.
27 квітня 2018
У жовтні 2016 року була випущена нова редакція 2.0 програми "Бухгалтерія для України", яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі "Таксі" та містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку. Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).
Відзнака! Кращий регіональний партнер 2017
18 квітня 2018
Ура! До нас приїхав сертифікат. Вже більше 10 років поспіль центр автоматизації та супроводу компанії ТЕАМ отримує відзнаку "Кращий регіональний партнер" у Вінницькій області. Дякуємо партнеру CONTO за високу оцінку нашої роботи, яку ми на далі будемо підтримувати.
Важливо! Захистіть свою інформацію!
4 квітня 2018
Шановні колеги та клієнти. Важливо!

Останнім часом до нас все частіше звертаються з проханням відновити інформаційні бази чи інші дані після виходу комп’ютера з ладу, найчастіші ситуації - «полетів» жорсткий диск, похазяйнував вірус. Але хочемо вас застерегти, що в більшості випадків це зробити майже неможливо. Якщо, наприклад, по комп’ютеру «пройшовся» вірус шифрувальник (Scarab, Bad Rabbit, Petya і т.д.) такі дані можливо відновити тільки в двох випадках.
Нова редакція 2.0 Бухгалтерія для України
30 березня 2018
Шановні клієнти! 
Підтримка редакції 1.2 планується до закінчення здачі квартальної звітності (орієнтовно до кінця квітня 2018 року).
Нова редакція 2.0 конфігурації програмної продукції "Бухгалтерія 8 для України" успішно протестована і повністю готова до експлуатації. Ми рекомендуємо всім користувачам редакції 1.2 програмної продукції "Бухгалтерія 8 для України" в зв'язку з припиненням її підтримки після першого кварталу 2018 року (орієнтовно до 30.04.2018 року) перейти на редакцію 2.0.

Страницы: 1 2 3 След.