Новости

Вірус VPNFilter заразив півмільйона мережевих апаратів
24 травня 2018
Cisco Systems в середу попередила, що хакери заразили високотехнологічним шкідливим ПЗ як мінімум 500.000 маршрутизаторів і пристроїв зберігання даних в десятках країн, можливо, готуючись до нової масштабної кібератаки на Україну.
Шкідливе програмне забезпечення, яке отримало умовну назву VPNFilter, вражає мережну апаратуру, зокрема роутери і накопичувачі. За допомогою утиліти зловмисники можуть не тільки викрадати дані про сайти, але і виводити з ладу цифрові пристрої.
Увага! Програма "Бухгалтерія для України" 1.2 буде оновлюватися на платній основі.
27 квітня 2018
У жовтні 2016 року була випущена нова редакція 2.0 програми "Бухгалтерія для України", яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі "Таксі" та містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку. Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).
Відзнака! Кращий регіональний партнер 2017
18 квітня 2018
Ура! До нас приїхав сертифікат. Вже більше 10 років поспіль центр автоматизації та супроводу компанії ТЕАМ отримує відзнаку "Кращий регіональний партнер" у Вінницькій області. Дякуємо партнеру CONTO за високу оцінку нашої роботи, яку ми на далі будемо підтримувати.
Важливо! Захистіть свою інформацію!
4 квітня 2018
Шановні колеги та клієнти. Важливо!

Останнім часом до нас все частіше звертаються з проханням відновити інформаційні бази чи інші дані після виходу комп’ютера з ладу, найчастіші ситуації - «полетів» жорсткий диск, похазяйнував вірус. Але хочемо вас застерегти, що в більшості випадків це зробити майже неможливо. Якщо, наприклад, по комп’ютеру «пройшовся» вірус шифрувальник (Scarab, Bad Rabbit, Petya і т.д.) такі дані можливо відновити тільки в двох випадках.
Нова редакція 2.0 Бухгалтерія для України
30 березня 2018
Шановні клієнти! 
Підтримка редакції 1.2 планується до закінчення здачі квартальної звітності (орієнтовно до кінця квітня 2018 року).
Нова редакція 2.0 конфігурації програмної продукції "Бухгалтерія 8 для України" успішно протестована і повністю готова до експлуатації. Ми рекомендуємо всім користувачам редакції 1.2 програмної продукції "Бухгалтерія 8 для України" в зв'язку з припиненням її підтримки після першого кварталу 2018 року (орієнтовно до 30.04.2018 року) перейти на редакцію 2.0.
Канал новин в Telegram
16 березня 2018
Шановні друзі! Щоб бути в курсі всіх подій нашої компанії - підключайтеся до каналу в Telegram!
Підписавшись на канал https://t.me/teamitcenter (@teamitcenter), ви завжди будете в курсі виходу оновлень.
Кращий регіональний партнер 2017
23 лютого 2018
Підбито підсумки роботи партнерів CONTO Україна в 2017 році. В черговий Центр автоматизації та супроводу компанії ТЕАМ входить в 20 кращих по Україні. Вітаємо всіх переможців і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Щасливого Нового року!
29 грудня 2017
Шановні клієнти, дорогі наші друзі!

У цей Новий рік, хочеться від щирого серця подякувати за спільну співпрацю, інтерес до того, що ми робимо та за Вашу довіру! 

Вітаємо Вас з цим чарівним святом і бажаємо Вам процвітання у справах, благополуччя в особистому житті, побільше спільних проектів і успішного завершення всіх розпочатих справ! Нехай успіх і удача супроводжують у всьому. 

Яскравих зустрічей, приємних подій, миру, радості і добра вам і вашим близьким! 
 

З Новим Роком!
1С:Підприємство -50% на впровадження!
21 грудня 2017
До Нового року 10 днів!

Не автоматизувалися у цьому році?!

В останні дні року для Вас є унікальна пропозиція

Купи програму 1С:Підприємство у цьому році та отримай знижку 50% на впровадження!
Нові рішення – "BAS ERP" та "BAS Управління холдингом"
19 грудня 2017
Початок продажів нових рішень – "BAS ERP" та "BAS Управління холдингом"

Рішення ERP-класу – "BAS ERP", яке є інноваційним рішенням для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств, розробленого з урахуванням кращих практик автоматизації великого та середнього бізнесу і враховує специфіку обліку в Україні, та CPM-класу - "BAS Управління холдингом", яке призначене для автоматизації широкого спектру задач, пов'язаних з обліком, плануванням і контролем ефективності холдингів різного масштабу.

Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.