Новости

UA-Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ.
18 грудня 2017
Розпочато продаж нового програмного продукта UA-БЮДЖЕТ.

UA-БЮДЖЕТ призначений для комплексної автоматизації бухгалтерського, фінансового та кадрового обліку, розрахунку заробітної плати, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організаціях, що перебувають на державному фінансуванні.

UA-БЮДЖЕТ - дозволяє автоматизувати всі сектори бухгалтерського обліку на державних підприємствах. 
Вийшло оновлення 2.0.7.2 Бухгалтерія для України 2.0
14 грудня 2017
Для спрощення і прискорення процесу переходу на програмний продукт було випущено новий реліз Бухгалтерії (2.0.7.2) в якому враховані зауваження та виправлено помилки які стосувались процесу переходу.

В новому релізі, окрім можливостей переходу також реалізовані нові функції.

З Нового року хороший час для переходу на нову версію програми бухгалтерського обліку, актуально для користувачів програмних продуктів 1С:Бухгалтерії 7.7 та Бухгалтерії 8, редакції 1.2.
Запрошуємо бухгалтерів та керівників на традиційний семінар "Лекторій" у м. Вінниця
21 листопада 2017
"Пенсійна реформа, зміни в сфері нарахування ЄСВ та нове в соціальному страхуванні"

Валентина Боршовська, заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду України, надасть роз’яснення щодо змін в законі України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", які були прийняті законом України №2148 від 03.10.2017 р. Також будуть розглянуті актуальні питання звітності ЄСВ.

Вадим Косий, директор компанії "Фредо", розповість про інформаційно-технологічний супровід користувачів "1С:Підприємства" та про новий сервіс "1С:ЕДО".
Учасники семінару зможуть також ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи рішень "1С:Підприємства", їх підтримки та супроводу.
Семінари проходять за підтримки ГО "Спілка Автоматизаторів Бізнесу".
Подорожчання по Україні! Встигни придбати!
8 вересня 2017
З 1 жовтня 2017 року підвищення цін більш ніж на 40% на програмні продукти 1С:Підприємство 8 та ліцензії на додаткові робочі місця! Встигни автоматизуватися та придбати додаткові робочі місця.
Центри компетенції 1C:Центр ERP
16 березня 2017
Нашій компанії присвоєно статус "Кандидат у Центр 1С:Центр ERP".
Вітаємо з 8 березня!
7 березня 2017
Дорогі жінки! Вітаю Вас з прекрасним святом весни з 8 березня!
Бажаю Вам теплоти від яскравих сонячних днів, ніжного аромату весняних квітів, чудесного співу птахів, а також легких і приємних робочих днів в 1С.
Хай збуваються всі заповітні бажання, здійснюються мрії, нехай будуть успішні починання, а будинок повний посмішок і радості, поваги колег та любові близьких.
Дякую Вам за те, що Ви з нами! Прекрасної весни!
Запуск "1С:ЕДО" в "1С:Звіт"
13 січня 2017
У січні 2017 року у черговому релізі "1С:Бухгалтерії 8 для України" (редакція 1.2) буде додано інтеграцію з модулем електронного документообігу для автоматичного прямого завантаження/вивантаження рахунків. Надалі, список первинних документів доступних для завантаження/вивантаження і типових конфігурацій, в яких буде реалізовано обмін, буде доповнюватися.
Нам присвоєно статус "Сертифікований Сервісний партнер 1С"
23 грудня 2016
Компанія «ТЕАМ Лтд», м. Вінниця успішно пройшла сертифікацію та отримала статус «Сертифікований Сервісний партнер 1С»*.
Автоматизація магазину самообслуговування Делікатес-маркет «Україночка»
12 грудня 2016
12 грудня 2016 року було відкрито магазин самообслуговування Делікатес-маркет «Україночка» за адресою вул. Льва Толстого, 9. Перший продовольчий магазин міста Вінниці у новому форматі роботи, високого рівня обслуговування і якісної продукції.
Новий сервіс 1С:ІТС "Консультації аудитора"
29 листопада 2016
Сервіс 1С: ІТС "Консультації аудитора" доступний всім ліцензійним користувачам програмних продуктів "1С: Підприємство",
наявність договору 1С:ІТС не обов'язкова.

Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.