Увага! Програма "Бухгалтерія для України" 1.2 буде оновлюватися на платній основі.

Увага! Програма "Бухгалтерія для України" 1.2 буде оновлюватися на платній основі. 27.04.2018

У жовтні 2016 року була випущена нова редакція 2.0 програми "Бухгалтерія для України", яка була розвитком редакції 1.2, розроблена на сучасному інтерфейсі "Таксі" та містила низку нововведень практично у всіх підсистемах обліку. Одночасно з випуском нової редакції 2.0 було оголошено про плани підтримки попередньої редакції 1.2 до кінця здачі звітності за 2017 рік (до кінця квітня 2018 року).

За цей період більшість користувачів "Бухгалтерія для України" мали змогу безкоштовно (в рамках договору інформаційно технологічного супроводу) перейти на нову редакцію 2.0. 

Однак багато користувачів по різним причинам не мали змогу перейти на нову редакцію бухгалтерії 2.0. Тому для забезпечення безперервної роботи користувачів редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України", які не встигли завершити процедуру переходу на нову редакцію 2.0, розробниками прийнято рішення про продовження підтримки редакції 1.2 "Бухгалтерія для України" на платній основі до кінця 2018 року. Починаючи з 2019 року підтримку редакції 1.2 планується припинити. 

З травня 2018 року для отримання оновлень та іншої технічної підтримки редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України" користувачам потрібно:

  • мати діючий договір Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС);
  • придбати та активувати сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України"".

Сервіс "Оновлення редакції 1.2 програми "Бухгалтерія для України"" можна придбати за 360 грн./місяць

Все новини