Наші досягнення

 

Центр автоматизації та супроводу компанії "ТЕАМ" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Ми працюємо в сфері автоматизації підприємств України з 1997 року.

У нашій компанії сертифіковані спеціалісти, ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації наших працівників та відношення персоналу до роботи яку виконують.

Наші досягнення - результат наполегливої праці і накопиченого досвіду, вони є підтвердженням нашої компетентності в тому, чим ми займаємося. 

 Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу (САБ) Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу (САБ)  
 Сертифікований сервісний партнер  ТЕАМ - єдина компанія яка має статус Сертифікованого Сервіс-партнера у м.Вінниця. Статус ССП що компанія надає всі види консультаційного і технологічного обслуговування користувачів програм 1С:Підприємство 8 за стандартом якості роботи.
  Наша компанія є авторизованим центром сертифікації і проводить сертифікацію користувачів та бажаючих в рамках програми "1С:Професіонал" по програмним продуктам системи "1С:Підприємство 8" для офіційного підтвердження високої кваліфікації, досвіду і навичок ефективного використання в своїй роботі всього спектра можливостей програмних продуктів лінійки "1С:Підприємство 8".