Комплексний супровід

Інформаційно технологічний супровід ТЕАМ

Супровід 1С:Підприємство 8 від центру автоматизації та супроводу компанії ТЕАМ – це комплекс регулярних послуг та сервісів направлених на підтримку вашої програми, які забезпечать безперебійну діяльність та вчасний, кваліфікований інформаційно-технологічний супровід.

Для чого необхідний супровід програм сімейства 1С:підприємство 8?

Відсутність супроводу має негативний вплив на роботу програми, оскільки без технічного догляду та регулярного обслуговування знижується продуктивність системи, що в результаті призводить до виходу системи з ладу і як наслідок до простоїв та не запланованим матеріальним втратам. Тому, вчасний супровід забезпечить безперервну роботу вашої системи обліку. Завдяки супроводу ваші ІТ-спеціалісти зможуть отримати інформаційну та технічну підтримку яка необхідна, для виконання їхніх функціональних обов'язків, а також консультації по прикладним рішенням і технологічній платформі "1С:Підприємство 8". Замовивши комплексний супровід від компанії ТЕАМ бухгалтер може бути впевнений, в правильному та своєчасному поданні звітів, а також в отриманні компетентної консультації по роботі з програмою та веденню обліку від наших сертифікованих спеціалістів.

Чому варто укласти договір супроводу саме у нашій компанії? 

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з автоматизації обліку на підприємстві. Досвідчені фахівці допоможуть Вам здійснити впровадження та підтримку якісно і доступно, а також підібрати відповідне торгове обладнання. Кваліфіковані програмісти зможуть оптимізувати та доопрацювати програму у відповідності з вашими бізнес-процесами та побажаннями. Гнучка цінова політика дозволить обрати оптимальний варіант, як в фінансовому, так і в виробничому плані. Комплексна автоматизація надає можливість підвищити ефективність роботи та якісно побудувати бізнес-стратегію, що в результаті призведе до збільшення прибутків та економії часу на управління.

На що Ви можете розраховувати заключивши договір супроводу з компанією ТЕАМ? 

  • Підтримка вашої бази завжди в актуальному стані у відповідності до чинного законодавства завдяки своєчасним оновленням програми;
  • Економію часу при відправленні звітності напряму з програми «1С:Підприємство 8» за допомогою програми «Звіт» без витрати часу на вивантаження звітів у інші програми;
  • Швидку та кваліфіковану відповідь стосовно роботи в програмі 1С:Підприємство 8 від нашої лінії консультації;
  • Миттєву реакцію на ваші онлайн звернення в чаті за допомогою Коннект;
  • Достовірну інформацію по змінам законодавства, зібрану методистами на інформаційному ресурсі its.1c.ua;
  • Підвищення кваліфікації отримуючи інформацію з бухгалтерських семінарів – «Лекторій»;
  • Віддалене підключення до вашої бази, яке заощадить час та кошти на виклик спеціаліста.

Ми знайдемо підхід до кожного клієнта. Щоб задовільнити ваші індивідуальні потреби ми розробили кілька гнучких тарифних планів комплексного супроводу. 


Тарифні плани

Комфорт
1520 грн./міс.
Стандарт
900 грн./міс.
Базовий
610 грн./міс.
Рекомендовано компаніям, які
потребують регулярної допомоги
у питаннях ведення обліку та
підготовки регламентної звітності.
А також користувачам-початківцям,
які нещодавно придбали програмний
продукт "1С:Підприємство 8"
чи його нову версію.
Рекомендовано компаніям,
яким потрібна періодична допомога
у питаннях ведення обліку в програмах
"1С:Підприємство 8", включаючи
консультації спеціаліста.
Для типових (незмінених) конфігурацій.
Рекомендовано компаніям, які
користуються
не більше як одним
програмним продуктом
системи
1С:Підприємство 8" і 1 база або

компаніям які мають штатного
спеціаліста по
підтримці програмних
продуктів
"1С:Підприємство 8",
або досвідченим користувачам,
які зрідка
користуються
консультаціями сторонніх спеціалістів.

     222Записати.JPG

 

1  ІБ – інформаційна база

2 Інформаційна система ІТС ПРОФ створена спеціально для користувачів "1С:Підприємство 8". У ній представлені рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі, інструкції для складання бухгалтерської, податкової звітності, звітності по ЄСВ та відправлення її в електронному вигляді безпосередньо з програм "1С:Підприємство 8". А також новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку. 

Розділи інформаційної системи ІТС ПРОФ:
1. Новини. 
2. Методичні матеріали з налаштування та ефективного використання програм «1С:Підприємство 8». 
3. Поради лінії консультацій. 
4. Довідник «Праця та зарплата». 
5. ПДВ: правила оподаткування та облік. 
6. Податок на прибуток: від обліку до звіту. 
7. ЛІГА: ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка. 
8. Дебет-Кредит. Календар бухгалтера. 
9. Дебет-Кредит. Питання і консультації.
Користувачі  ІТС ПРОФ щомісяця отримують сувеніри ділового призначення.

3 its.1c.ua - сайт для користувачів "1С:Підприємства 8", що містить рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі "1С:Підприємства", інструкції для складання бухгалтерської, податкової звітності.  А також щоденні новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку. 

4 portal.1c.eu – портал інформаційно-технологічного супроводу.

5 «1С-Коннект» забезпечує миттєву передачу Вашого звернення до потрібного фахівця компанії «ТЕАМ» для отримання технічної підтримки, консультацій, навчання. За Вашим бажанням фахівець нашої компанії за допомогою 1С-Коннект може дистанційно підключитися до Вашого комп'ютера для безпосереднього надання послуг з підтримки програмного забезпечення: оновлення, консультування, навчання або демонстрації роботи програми, адміністрування, тощо. Для взаємодії з фахівцем технічної підтримки Ви можете використовувати миттєвий обмін текстовими повідомленнями (чат) і голосовий зв'язок. Детальніше з можливостями 1С-Коннект можна ознайомитися на сайті https://1c-connect.com .

6 Програма «Звіт» — сервіс здачі електронної звітності в державні контролюючі органи, реєстрації податкових накладних, обміну електронними документами між контрагентами без вивантаження файлів і форм в інші програми. Сайт програми «Звіт» - www.fredo.com.ua.

7 Сервіс для збереження даних «Хмарний архів» 50 ГБ – вартість вказана за умови підписання річного договору.
8 Вартість не включає поставку ліцензії на антивірусне програмне забезпечення.

Консультація аудитора - Користувачі, які уклали договір на 12 місяців мають можливість отримання однієї безкоштовної консультації протягом терміну дії договору. Невикористана безкоштовна консультація не переноситься на наступний період. Вартість кожної додаткової консультації становить – 450 грн

10 «Лінк» - дозволяє користувачам прикладних рішень фірми "1С:Підприємство 8" самостійно організувати безпечний доступ через Інтернет до програми  "1С:Підприємство"  в офісі або вдома - інформаційні бази зберігаються на ваших комп'ютерах (для 2 інформаційних баз).