Центр сертифікованого навчання

Пропонуємо всім бажаючим записатися на наші навчальні курси по програмам "1С:Підприємство 8".

Наш Навчальний центр є Центром сертифікованого навчання (ЦСО). Курси проводяться за єдиною методикою і програмою з гарантованою якістю.

Наші курси необхідні починаючим користувачам "1С:Підприємство 8", а так само тим, хто вже користується програмами "1С:Підприємство 8", але хоче підвищити свою кваліфікацію.

НавчанняНавчання ведеться з використанням методичних матеріалів, великою кількістю практичних прикладів, матеріал лекцій поєднується з відповідями на питання слухачів, рішенням завдань і розбором складних варіантів ведення обліку.

Викладачі Навчального центру - це практикуючі висококваліфіковані співробітники нашої компанії, які мають досвід вирішення різноманітних і складних завдань по автоматизації на базі системи програм "1С:Підприємство 8".

Заняття проводяться в обладнаному комп'ютерами навчальному класі в нашому офісі.

Після закінчення сертифікованого курсу ви отримаєте сертифікат про проходження навчання, а при успішному тестуванні, ви отримаєте ще й сертифікат "1С:Професіонал", який підтверджує, що ви є сертифікованим фахівцем за програмою "1С:Підприємство 8".

З усіх питань, що стосуються навчання "1С:Підприємство 8", звертайтеся до наших співробітників по телефону: (0432) 50-40-65 або електронною поштою soft@, собака, почтаteam.ua.

Навчальний центр розташований за адресою: Вінниця, Хмельницьке шосе, 23.

завантаження карти...